| Kindly a întrebat:

Ce parere aveti in legatura cu influenta Occidentului respectiv Orientului asupra poporului nostru roman? Vreau pareri negative si puternic argumentate. Dau panglica

Răspuns Câştigător
| etudor a răspuns:

Da,toti vor sa ne cumpre pe nimic! Toti vor mana de lucru ieftina si ca plata nu-ti da nici dau ei la o femeie de sericiu cu 1/2 norma. Stiu ca romanii sunt muncitori si din ce le arati ca stii face mai multe iti pune in sarcina mai mult de lucru.si romanii nostri au vina ca ajungand la ei, in loc sa -si pastreze demnitatea,, barfesc neamul nostru crezand ca strainii ii pun in capul mesei. Avem exemple de aoameni care se cred culti, educati ca europarlamentarii Monica Macovei si alti mari demnitari care au denigrat in sedintele lor din Parlamentul European poporul roman si consecintele se vad.Trage concluzia.