| constantza a întrebat:

Ce se face la sectia de design la liceu? de exemplu se deseneaza camere cu pat, mobila si de astea la design sau asta se face la arhitectura? Va rrog! nu stiu la ce sa dau? sau puteti sa mi da ti un site in care sunt lucrari de la design de la liceu? Va rof mult! multumesc!

Răspuns Câştigător
| Allegria_8100 a răspuns:

Nu cred ca desenarea unui pat,cand spui design te gandesti la modele,culori, etc... ca sa gasesti ce vrei cauta design pe google si ce anume vrei.Ex. design camere, paturi, lampi, interioare...

2 răspunsuri:
| pokiD a răspuns:

Desenezi & pictezi & scluptezi & moderezi. si multe altele

| MihaelaDart a răspuns:

Design ambiental, design industrial, design vestimentar . intereseaza-te la liceul ce-l doresti si afli direct de la sursa!