| constantza a întrebat:

Ce se face la sectia design la liceu? Va rog ajutor nu stiu la ce sa dau! Dati mi site uri cu lucrari de la design! ajutor! multumesc!

2 răspunsuri:
| YourMother a răspuns:

Pai, depinde ce fel de design te intereseaza: vestimentar, interior, exterior.Eu, de exemplu, acum, pe 1 si 2 iunie 2011 am dat examenele de admitere la liceul de arta "Ciprian Porumbescu" la profilul "Arhitectura". Aici e cu design interior si exterior.In Suceava, la liceul "Petru Musat" exista profilul "Design vestimentar". Sper ca ti-am fost de folos!batting eyelashes

| MihaelaDart a răspuns:

Design ambiental, design industrial, design vestimentar. intereseaza-te la liceul ce-l doresti si afli direct de la sursa!