| supremxxxoxo a întrebat:

Ce stiti despre profilul "facultate de calculatoare si tehnologia informatiilor"?

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Stim multe, depinde ce te intereseaza

| supremxxxoxo explică (pentru suntserios):

Este cautat dupa absolvire aici in tara, ai sef, este un profil complex, tine doar de calculatoare, programare? ....Si inca o intrebare : Azi am facut fisa de inscriere, luni duc toate actele, mai pot schimba profilul? Daca ai putea sa-mi raspunzi doar la asta, restul daca vrei si scurt, nu vreau sa te deranjez muulttt.

| suntserios a răspuns (pentru supremxxxoxo):

E o facultate in domeniul IT, probabil domeniul cu cea mai mare cautare la ora actuala, deci locuri de munca destule.

Logic ca ai sef daca te angajezi undeva si nu iti deschizi propria ta firma... ca direct director nu te angajeaza nimeni.

Este un profil complex, toata facultatea este complex. Faci parte de software, faci electronica, faci parte de hardware, retelistica. Cate putin din tot ceea ce inseamna domeniul IT.

Din cate imi aduc eu aminte, admiterea se face pe un anume profil. Unde ai fost admis acolo ramai, nu cred ca poti schimba ceva la inscriere.

| supremxxxoxo explică (pentru suntserios):

Multumesc. Ai fost foarte amuzant "ca director nu te angajeaza nimeni". Succes.