| FashionDiva a întrebat:

Ce tinuta credeti ca este mai ok pentru un bal al bobocilor? Cea din stanga sau cea din dreapta ( http://fashion.mozku.com/2011/04/cum-sa-alegi-tinuta-pot rivita )?

Va multumesc pentru pareri :*

3 răspunsuri:
| Skeletonized a răspuns:

Cea din stânga.
Deşi dacă eşti mai nonconformistă (şi dacă ai un stil mai vesel, mai colorat) s-ar potrivi mai bine cea din dreapta. thinking

| Bubbles17 a răspuns:

Eu zic clar ca cea din stanga big grin

| ralucasweet a răspuns:

Eu sincera sa fiu cred ca cea din dreapta e mai buna pentru balul bobocilor am purtat si eu ceva asemanator atunci!