| diulia a întrebat:

Ce trebuie sa faci ca sa poti trimite mesaje? eu nu pot trimite.

5 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Ca sa poti trimite mesaje private trebuie sa fi membru senior (vezi sub poza ta). Ca sa ajungi membru senior trebuie sa raspunzi corect la minim 100 de intrebari (corect nu inseamna sa fie si castigator raspunsul tau) si sa ai minim 10 zile pe site (aici nu este cazul tau)
Bafta!

NOname
| NOname a răspuns:

Depinde cum are setat profilul cel căruia dorești să trimiți un mesaj, la "Editare profil" -> "Vreau să primesc mesaje de la:". Sunt 4 opțiuni în total: "Toţi membrii TPU", "Toţi membrii seniori TPU", "Prietenii mei de pe TPU" şi "Nici o persoană".

P.S. De ce ai postat la "Artă și Cultură"?

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Bună dimineața.
Ca să poți trimite mesaje trebuie să ai mail-ul confirmat, și să fii membru senior.
Dacă nu ai mail-ul confirmat, intră în „Inbox" sau „Spam" și dă click pe link-ul respectiv.
Iar ca să ajungi membru senior trebuie să ai minimum 100 de răspunsuri aprobate și 10 zile de activitate pe site.
Baftă!

| eXtreme21 a răspuns:

Sa ai cel putin 100 de raspunsuri la intrebari date.
Sper ca am putut sa te ajut.

| diulia explică:

Nu stiulaughing n-am stiut la care sa o pun si am ales la intamplarelaughing)