| Haaaa a întrebat:

Ce va doriti foarte mult? De exemplu eu vreau sa sar cu parasuta si sa am o tarantula happyVoi?

6 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Cu parasuta am sarit. E ca lumea de tot. Chestia cu tarantula nu ma atrage. Prefer un crocodil. Dă mai bine cand il scoti la plimbare, plus că, dupa ce dă in primire, te alegi si cu o pereche de cizme ca lumea.

| totmike a răspuns:

Mereu mi-am dorit sa am o bara agatata de tavan de care sa ma pot atarna cu capul in jos! he he...ar fi misto.

| Gumitsăă a răspuns:

Sa fac nebunii devil La genul "frumoase" de care sa imi aduc aminte cu drag. un concert karaoke cu scoala laughing Sa sar cu parasuta mi-ar placea si mie. Si sa calatoresc in lume

| analia0103 a răspuns:

Sa am un ipod...

funda?:p:X

| MasterKing a răspuns:

Imi doresc sa stau intr-o cusca din aia. si rechinii sa umble pe langa mine.:d
sti tu. sub apabig grin
fundabig grin?

| alina_5456 a răspuns:

La fel asi dori sa sar cu parasuta si sa am talentul unui pictor ca sa pot desena toata splendoarea naturi de acolo de suslaughingdin parasutalaughing