| Blackyty a întrebat:

Cine are un cod de webkinz? Imi putei da contul? va rogg! Sa imi dtai numele si parola... daca vreti sa imi spuneti repede!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt de acord cu mjforeverr de ce sa iti dam un cond sau un cod cumparati cersetoare amarata ca partintii nosti au dat bani si sa nu mai cersesti ca nusunte whatever sa iti dam

| mjforeverr a răspuns:

Hey si eu ma joc Webkinz! Dar...NU-TI DAU CONTUL!
Adica ce crezi tu, ca o sa pacalesti pe cineva sa iti dea un cont de webkinz.In zilele noastre mai sunt prosti asta e.Dar sa nu crezi ca cineva iti va da un cont de Webkinz!
Cumparati de la magazin! Si in plus sunt foarte ieftini!

| Blackyty explică:

Cred ca va trebuie un site cu "Gramatica Limbii Romane" Ce inseamna cond?