| ciupy a întrebat:

Cine cumpara carti? sa ma anunte si eu ii dau lista cu cartile pe care le am disponibile. multumesc mult. preturile aduc a fi aproape moca. vreau doar sa scap de o lada de carti. astept un raspuns sau un mesaj privat...

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mergi cu ele la un anticariat. Dar n-o sa castigi foarte mult, sa nu-ti faci iluzii.

8 răspunsuri:
| madutza_ubytzik a răspuns:

Hey buna! eu vreau sa cumpar carti! daca esti draguta si ma ajuti ar fi perfect! mersi mult si astept raspuns de la tine te pup

| Gexu a răspuns:

Si eu as dori lista cu cartile pe care le ai si pretul!

| shishilik a răspuns:

Si eu as vreabig grin...Imi lasi un mesaj pe privat?

| →βσσblėėŝ←׃╳ a răspuns:

Buna.si eu vreau sa imi trimiti lista cu cartile happy mersi :*

| TipulVerde a răspuns:

Ar fi super daca miai da o lista si mie

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Si eu as dori lista cu titluri si pretul! Multumesc!

| ciupy explică:

Astept oferte daca exista

| larisa_6959 a răspuns:

Si eu vreau... mersi