| CiocolataCuMereSiScortisoara3 a întrebat:

Cine imi poate recomanda o carte pentru a invata spaniola please funda la cea mai buna sugestie

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

NU exista cea mai buna carte pentru asa ceva. Cel mai bun mod de a invata o limba este sa mergi in tara respectiva, eventual erasmus. Uita-te la filme spaniole, cu subtitrare romaneasca, asculta muzica spaniola...etc. Eu personal, am invatat spaniola in 4 luni, pornind de la zero, dar fiind acolo, in Spania. Succes!