| anonim_4396 a întrebat:

Cine imi poate zice cand se afiseaza rezolvarile de la concursul cangurul? Am participat anul acesta, in 19 martie 2010 cu subiectul de clasa a IXa si as vrea sa stiu care erau raspunsurile la probleme deoarece eu mi-am notat ce am raspuns si as vrea sa stiu daca am facut bine. Multumesc

3 răspunsuri:
| xAkira a răspuns:

Nu stiu ca si eu am fost dar nu sa-u afist inca.

| Symona a răspuns:

Si y am participat si mi-am dat adresa de email sa-mi trimita rezultatul happy Si u puteai sa faci asa...era mai simplu decat sa asteptiwinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ok. Dar unde ai scris adresa de mail? Pe foaia cu raspunsuri? Acolo am scris-o si eu. Dar nu stiam ca de aceea trebuie. mersii