| 10011993 a întrebat:

Cine joaca Barn Baddy pe hi5...Am si eu o intrebare: ce plante trebuie cultivate pentru/sau cum as putea obtime monede rosii?big grin:* dau funda!

Răspuns Câştigător
| danutza45 a răspuns:

Creditele se castiga cand cultivi o planta pana castigi cupa happy de ex: mere, dovleci. le gasesti acolo la cupa aceea de sus din dreapta

2 răspunsuri:
| Magnific a răspuns:

Alea rosi sunt credite big grin pai si eu am inceput sa ma joc acum recent si am ajuns la nivelul 6 dabia big grin am inceput sa cultiv "Clover" si tot asa pana am avut suficente monede galbene sa cumpar si altceva mai bun.alea rosi le obtii daca le cumperi cu bani big grin iti explica acolo big grin oricum e greu jocu si e si lunggggg

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

ItI dau un sfat...cutiva "Clover" pana iti da cupa, atunci vei castiga creditelove strucklove struck nici eu nu sunt prea departe, sunt abia la nivelul 13...si apropo
Ralu va pupa si va iubeste pe totilove struck:_*