| Danut3s20 a întrebat:

Cine stie sa faca grffiti si face pe pereti sau macar pe foaie dar a ii iasa bine pai faza e ca eu am ramas fara idei nu mai stiu ce fel de stil sa fac vreau si eu sa vad cum scrieti RAL asa cum e cu litere mari deci un graffiti cu numele RAl pe foaie sau perete dar sa fie mai unic deci sa lasati raspuns si sa dati add la newbadboysby si mi-l trimiteti primul care reuseste un RAl mai unic primeste funda deci baftawinking a deci funda +votwinking bft

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| ღNameღ a răspuns:

Ai facut super desenele.Eu nu am pozat ce am facut.si azi ploua, dar eu am scris ca un fel de.cum scriu acum pe TPU.''Ordonat''sa zic asalaughing. oricum,tu ai facut super,tare,grozav,briliant,extraordinar,cool,misto,ciment,pamant,bomba, beton, foarte frumosbig grinlaughing. voi desena ceva cu graffiti si voi face o pozabig grin

| DjSprIt3 a răspuns:

Baga id meu orosz_ica2000 si iti arat eu pe foaie desene calumea nu alea care le faci uwinking