| uǝʞɔıp a întrebat:

Cine vrea sa apara in benzile mele desenate sa isi scrie numele aici, sunt pe la mijloc si m-am blocat, dar nici o problema, noaptea e un sfesnic bunwinking

Răspuns Câştigător
| Pisicuța a răspuns:

Mie deja mi-ai zis ca ma bagi in banda desenata tongue
Sa nu uiti!

12 răspunsuri:
| Pisicuța a răspuns:

@reedcss da mai am, si cred ca dupa revelion (nu exact) vine, si stiu ca in partea a doua, pisa aia laughing
aah si mi-ai dat fundita ca sa nu uitihee hee?

| 100SweetSmile4you a răspuns:

100SweetSmile4you
sau, in realiate, Daniela. Dar prefer username-ul. happy

| uǝʞɔıp explică:

... dar nu in primul nr...

iar u pisicuta sa scoti nr 2 ca iti pierzi fanii

| uǝʞɔıp explică:

Shhhhh

Răspuns utilizator avertizat
| zuzu a răspuns:

Powbar o fanatica a bomboanelorlaughingsau speed`x love struck un/o pers` care merge foarte repede:Xsmug

| AlEXxx21 a răspuns:

ALEXxx21

| NighTMaRe_2943 a răspuns:

Vreau si eu in benzile tale desenate plss big grin

| TatooMaker a răspuns:

Ai putea baga niste caractere ca un graffer:TatooMaker sau un hipiot :LifeStyle.Iti va veni tie o idee.

| Andreutzzyk a răspuns:

Oana Andra :X bad girl :Xblack kitty :X pup:*

| arrakeen9999 a răspuns:

Ai putea sa folosesti numele asta deadlykiller(kilerulucigas) sau daca nu AndreiDoreata

| margareta66 a răspuns:

Laura margareta