| dani2003 a întrebat:

Ctie cineva cum se pot face diferite ornamente de craciun realizate din categoriile de materiale: de sticla, de cauciuc, metalice etc care se invata in clasa a7a?
accept si idei de la voi si site-uri! mersi
DAU FUNDA!

3 răspunsuri:
| lusinda99 a răspuns:

Trebuie sa faci la tehnologie asa-i? Si eu trebuie sa duc maine un obiect facut de mine.Eu una vreau sa-l fac din sarma.De ce nu incerci si tu sa faci un bradut din sarma? Pana la urma este foarte usor pentru ca nu faci altceva decat sa indoi niste sarma.