| คภ๔гєฬ a întrebat:

Cui ii plac modelele de origami? cel mai convingator raspuns primeste FUNDA! http://www.youtube.com/watch?v=CQqncR2xnSg

Răspuns Câştigător
| KoRoGirl a răspuns:

Doamne sunt grozave.Imi pot imagina si cat de greu se fac avand in vedere ca un fluture se face din aproximativ 50 de impaturiri.Sunt minunate, mi-as dori sa pot sa fac si eu asa ceva, cred ca as uimi tot sectorul:O.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie imi plac. Gasisem intr-un timp un site care te invata sa faci foarte multe modele dar iti trebuia si foarte multa indemanare si rabdare ceea ce eu nu prea am.

| Lexiiiiiiiiii a răspuns:

Sunt super cumegee!love strucklove strucklove struckadik admir toti oamenii care fac origami, imaginandu-mi cata indemanare, rabdare si pricepere trebuie sa aiba cel care fake asa ceva. e o arta pe care poti castiga multi, multi bani! as vrea si eoo sa invat.adica crd k mi-as dubla numarul de prieteni:pceea ce, crede-ma e un numar foarte maree:
))