| ancutzadracutza a întrebat:

Cum creez un manga sau de ce programe am nevoie sa fac un manga si cum folosesc aceste programe? Daca se pote si niste site-uri de pe care sa iau programul sau sa fac o manga? Va implorr! Dau funda.

Răspuns Câştigător
| thebeggar a răspuns:

Nu pot sa spun ca am experienta in fildu' asta dar di ce am vazut ai putea folosi programul Smith Micro Anime Studio, este destul de intuitiv(fata de altele) si cu putina practica cred ca ca ai reusi ceva