| ana_4658 a întrebat:

Cum ii dau sa manance papusei mele de pe jocul lady popular?

Răspuns Câştigător
| AnutsaaAnnA a răspuns:

Pai simplu... te duci la piata si dai din punctul ala de pe axa aia de la toate produsele aloi dai semnul ala vazuit iar apoi dai obiectele mele si cumparare

4 răspunsuri:
| AnutsaaAnnA a răspuns:

Pai cumperi niste mancaruri de la piata si dai obiectele mele si se hraneste:* pup

| AnutsaaAnnA a răspuns:

Te duci la piata iar apoi la obiectele melee

| iza03zu a răspuns:

Pai te duci la piata cumperi ce ai nevoie si apoi le platesti si dai la obiectele melebig grinbig grin

| stefyy a răspuns:

Oooooo asta e usor de duci la piata cumeri orice de duci la articolele mele sa dai pe sageata