| Sherinyk a întrebat:

Cum imi pot petrece timpul daca afara ploua si toti prietenii sunt plecati?
Dau Fundita!

Răspuns Câştigător
| Stefania_3298 a răspuns:

Pictand,stand pe calculator,uitandute pe geam sau la tv,scriind poezii,facandutzi temele ca sa scapi de ele, citind bancuri, jucandute cu animalu de companie daca ai... fundita?

8 răspunsuri:
| Kristtine a răspuns:

Poti sa te joci la pc
Sa mananci ceva
Sa dormi
Sa vorbesti la telefon
Sa urmaresti un film
Sa citesti o carte
Sa desenezi
Sa asculti muzica
Sa te joci cu animalutul de casa [daca ai]
Sa uzi florile
Sa faci curat...
Sa tipi sa deranjezi vecinii...

ETC. ma bucur ca te-am putut ajuta big grin

| NutellaIsMyDrug a răspuns:

Buna!
Mai fa si tu din temele alea de vacanta! Scapa de elehappy
Pa Pa!

| loveinshadow a răspuns:

Daca ai teme poti sa te apuci de ele ca atunci cand prietenii tai se vor intoarce sa poti petrece pana la inceputul scolii, daca nu ai teme ceea ce ma indoiesc poti vedea online cele mai faine filme poate si unele horror.

| SellyDemmzy a răspuns:

Depindee

Poti sa la TV
Poti citi o carte
Deseneazaa
Intra pe sunphoto [eu asta fac ]
Descarca-ti un joc dup net si joaca-tee
Editeaza pozee :X:X
Citeste Bancuri
Scapa de temele de vacantaa
Vb la tell
Fa farse la tell sau pe mess
Cauta stiri vedete
Ask muzicaaa
Fa tot felul de felicitari pentru BFF prieteni etcc
Joaca-te cu animaluu de companie [ daca ai ]
Fa-ti prieteni si converseaza cu ei [ facebook, twitter, HI5, Sunphotoo etc]
Alearga prin ploaie thinking
Priveste pe geam
Scrie poezii
Raspunde la intrebari pe TPU big grin

Cu atat te-am putut ajutaa
Soory

| RoxanaAndreeaBianca a răspuns:

Cu problema asta ma confrunt si eu ...eu ma joc conquiztador de obicei sau stau la tv.

| PinkySilvia a răspuns:

Mi se intampla si mie cateodata,cand ma plictisesc deschid pc-ul si intru pe mess,ma joc un joc,ma uit la un film,citesc site-uri sau bloguri, raspund la intrebari pe TPU daca nu gasesc nimic de facut nici la calculator, citesc o carte sau o revista sau ma uit la tv.

| BNSAV a răspuns:

Wow,deci nu sunt singur. Bun venit in lumea mea.

| KarinaEva a răspuns:

Sa dormihappy