| theodora_2847 a întrebat:

Cum o cheama pe tipa blonda din videoclipul Goodbye my lover, al lui James Blunt?
Stie cineva?

Fundita ca de obicei! happy

Răspuns Câştigător
| DiDi a răspuns:

Actrita care a jucat in videoclip este Mischa Barton.

http://translate.google.ro/....../translate

8 răspunsuri:
| selfish lover. a răspuns:

Mischa Barton este cea din videoclip. happy

| blablablaa a răspuns:

Mischa Barton?

| blablablaa a răspuns:

Mischa Barton

| blablablaa a răspuns:

Nu dai funda? sad

| blablablaa a răspuns:

Am raspuns primulangryangryangryangry

| theodora_2847 explică:

Edy, imi pare rau, dar ai pus semnul intrebarii si exact asta era si in capul meu...adica imi parea ca e Misha, dar totusi era prea blonda si prea diafana, fata de cum am mai vazut-o... doream sa fiu sigura, iar cea care m-a convins a fost Beautiful Disaster, dandu-mi link-ul care demonstra asta.

| theodora_2847 explică:

Beautiful Disaster a meritat cel mai mult funda!

| adellina a răspuns:

Buna.
Mickie James.
Nu sunt sigura daca este bun raspunsul, am cautat ceva pe net si am gasesc acest nume.happy