| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa vb cu un baiat de care imi place pe mess? Ce intrebari sa-i pun? il vad si la scoala, da nu vb deloc cu mine.am vb decat pe mess un pic.Va rog ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| pwp a răspuns:

Intreaba-l de hobby-urile lui.
Sau daca e un film la cinema care sa va placa amandurora. l-ai putea invita la film. Daca ai curaj..eu sincer n-as avea big grin

6 răspunsuri:
| Ayy123 a răspuns:

Intreaba-l daca te place depinde cati ani ai! Daca te place noroc!

| DarkSonik a răspuns:

Pai, ar trebuie sa il intrebi chesti simple ca si cum:ce faci; ai vazut filmu ala de aseara etc. si dupa aceia incepe sa se infiripa ceva intre voi doi

| nicolici a răspuns:

In niciun caz sa ii spui ca il place, sau sa il intrebi tu daca te placestraight face.
incearca sa faci lucruri interesante, pentru a fii bagata in seama de el. baga-te in borba cu el, si faceti cunostinta( pune-i intrebari obisnuite de ex.: ce filme iti placthinking) ca si cum ai vrea sa fiti doar amici.

Răspuns utilizator avertizat
| adrianbarbaros a răspuns:

Pune- i intrebari simple de ex ce muzica iti place, ce note ai la scoala si altele Atentie nu te lasa dusa de val dac a nu-l cunosti

| pwp a răspuns:

Mersi pentru funda love struck