| anonim_4396 a întrebat:

Cum se face barajul la virtual villagers?

2 răspunsuri:
| Ella_6365 a răspuns:

Watch jolly's response. si daca nu ai 3 experti in constructie si ti-e lene sa astepti, pune-i sa lucreze la mai multe case, iesi din joc, schimba ora de la calculator sau ziua si timpul va trece si in joc. asa vor ajunge mai repede expertiwinking

| jollyville a răspuns:

Pai trebuie sa ai 3 experti in constructie. Trebuie sa ii puo mereu sa construiasca ceva. Daca nu iti mor intre timp, si reusesti sa ii strangi pe toti la un loc, il poti construi. Eu la ultima faza nu am stiut ce sa fac... unde e chestia aia rotunda...sa duci statuile alea...nu mi-a reusit sad