| hgsedgfash a întrebat:

Cum va arata Romania in 2030? FUNDA!winking

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Cine stie, pana atunci mai e mult si bine. Poate vine unul si pune piciorul in prag sau ajunge o tara prapadita.

| evostyle7 a răspuns:

Cu tiganii ca si majoritate etnica daca ignoranta ramane in picioare ca o stanca si daca nu actionam impotriva pierderii propriei identitati nationale.

| LoStEyEs a răspuns:

Mai rau decat acum happy

| Sabin91 a răspuns:

Daca am sa traiesc pana atunciwinking am sa-ti spun.

| ZvT a răspuns:

Dacă am pus mâna pe putere, o să fie o românie schimbată.

| DimLight a răspuns:

Care Romania? laughing

| B3belusha a răspuns:

Hmm Romania? Va exista, dar de aratat va arata mai defrisata si supraexploatata de oameni materialisti. Nu mai mentionez ca toti oamenii de valoare ai societatii vor pleca de aici, pentru ca in Romania mai rau iti chinuiesti viata decat sa o savurezi asa cum se cuvine. Nu stiu cat va mai exista Romania, dar de remediat probleme in care s-a bagat nu va putea decat peste inca 2-3 generatii, si nu exagerez deloc.

| Candace a răspuns:

Esti tu asa de sigur ca se va mai numi Romania?! eu nu sunt. tiganii vor fi majoritari, vor conduce tara asta de bani, iar romanii vor fugi unde vor vedea cu ochii.cine sa mai ramana aici? oricine mi-a dat un sfat de viitor a fost sa plec din tara de la parinti pana la prieteni. toti au planuri sa plece si multi vor reusi pentru ca totul devine din ce in ce mai rau.