| ubhgyfytddtfhfgdf a întrebat:

Cursuri de dicție gratuite în București. Am vorbit cu varul în urma cu câteva zile și mi a spus ca nu trebuie sa dau bani degeaba pentru ca e mult prea scump și ar trebui sa fie gratis. E adevărat ce spune? Nu am găsit nimic pe net despre cursurile de dicție gratis. Nimic nu este ieftin sau gratis în România.

Răspuns Câştigător
| TudyCFR a răspuns:

Nu cred ca poti gasi asa ceva gratuit deoarece si cei care fac asta nu pot face totul gratis. Este ca si cum ai merge cu Taxi si sa nu platesti nimic.

1 răspuns:
| ubhgyfytddtfhfgdf explică:

Îți dau dreptate Tudy. Mulțumesc pentru răspuns. Ar trebui sa aleg un sediu din București. Cel mai bun este din Rosetti Maria dar este mult prea departe și mult mai scump. Așa ca o sa aleg q feel.