| Redex14 a întrebat:

Daca ati castiga bilete la un concert AC/DC si un prieten v-ar invita cu el la un concert Antonia, la care ati merge.(Eu la AC/DC dar vreau sa stiu ce ati face voi)

Răspuns Câştigător
| Duucu a răspuns:

AC/DC... clar.Dar dacă îmi este un prieten bun și m-ar servi cu o duzină de bere și pizza, aș merge la antonia(chiar dacă asta înseamnă să-mi ardă urechile)

10 răspunsuri:
| Wøodenpints a răspuns:

Cine-i Antonia și de ce o compari cu AC/DC?

| Crucified a răspuns:

De ce o compari pe Antonia cu AC/DC? Las-o în morţii ei pe Antonia, să-şi vadă de comercialele mormântului mă-si.

| AOLEVRIC a răspuns:

Salut! Ac/Dc eu, pentru ca Antonia niciodata nu se poate compara cu muzica lorwinking! Ai gusturi bune, felicitari laughing.

| Dragonfly6 a răspuns:

AC/DC. Cine e Antonia?

| Raggy a răspuns:

AC/DC, dar depinde de ce-i place fiecaruia. oricum, cred ca mai des ai ocazia sa o vezi pe Antnoia prin tara decat pe ei, nu?
Tare ar fi sa castigi un bilet la AC/DC big grin

| catalinaicg a răspuns:

AC/DC laughing pe antonia poti sa o vezi mai des... oh go on

| YourB0SS a răspuns:

Auzi eu is fan for ever AC/DClaughing)
Hai sa fim prietenilaughing
Las-o pe Antonia laughing