PsihoSex
| PsihoSex a întrebat:

Daca va (mai) place Alain Delon si J. P. Belmondo, ii puteti vedea, acum, ora15, 05, pe Pro tv, pana la ora 16!

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Mersi anticipat.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna.
Acum este reluare tot pe Protv.
Pa, pa.

April
| April a răspuns:

Cine n-ar vrea sa revada un chip atat de frumos in toata splendoarea sobrietatii masculine? In aceasta avalansa de false valori si multe imagini ale unei masculinitati ce mizeza pe muschi si freze date cu mousse, ALain Delon e o bucurie...chiar daca in seara respectiva nu-l pot vedea...Multumesc ca mi-ai readus in inima un gand bun...Iti trimit si eu unul:asculta in aceasta saptamana cu luna plina prima parte a sonatei in do diez minor a lui Beethoven...vei simti cum sunetele iti calca direct pe inima...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Superi tari oamenii. am vaz cam toate filmele lor.