| anonim_4396 a întrebat:

Daca vi s-ar oferi o cetatenie pe gratis, ce tara ati alege?

24 răspunsuri:
| psiholoaga a răspuns:

Olanda. Sunt oameni dezghetati la minte si legile sunt permisive.

| Flav a răspuns:

Angliahappy

| Ecaterina a răspuns:

As alege Russia.

| hashe86 a răspuns:

Suedia, o tara civilizata si bogata, si nici nu e canicula varatongue

lolita
| lolita a răspuns:

Australia, ca am o parte din familie acolo si engleza deja o vorbesc.big grin

| selef a răspuns:

Tara de Foc.

ValiMocanu
| ValiMocanu a răspuns:

Principatul Monaco.

| Princessee a răspuns:

Franta, Australia....mai multe as vrea sa le asez pe lista...

| anonim a răspuns:

Australia

| kinkyk a răspuns:

Elvetia

| want2bMajestic a răspuns:

Eu am cetatenie dubla...am primit-o prin 2000. dar figurez ca si cetatean german cu domiciliu in strainatate...deci prefer germanwinking

| hugin a răspuns:

Anglia big grin Ca pot sta si in Scotia si Irlanda si Poti merge si in USA cand te taie capu big grin

tundenana
| tundenana a răspuns:

Suedia sau Norvegia... doua tari super dragute cu oameni civilizati, saritori si bine dispusi... doua tari unde binedispozitia, amabilitate oamenilor m-a impresionat...

| darksight a răspuns:

Olanda

| Uana_5406 a răspuns:

Anglia

| 44-mytel a răspuns:

Elvetia.

| Ella_6365 a răspuns:

America. ador parcurile de acolo doar cand ma uit la imagini, casele sunt diferite de ale noastre si-mi place foarte mult in ce stil sunt facute. in plus, mi-ar folosi foarte mult la exersarea limbii engleze

| simpluEu. a răspuns:

Irlandabig grin

| amberjuly a răspuns:

Anglia

| D33utzu a răspuns:

Franta

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Portugalia si numai Portugalia. happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

ROMANIA

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Noua zeelanda, as alege olanda dar olandeza este o limba foarte grea si clima imposibila

| mariusraul a răspuns:

Eu zic k cel mai bine ar fi America si te saftuiesc si pe tine daca ai posibilitatea sa alegi.