| Causanu_Elena-Ramona_1981 a întrebat:

Dati-mi idei de desene de iarna/craciun mai frumoase

Răspuns Câştigător
| PaulNeagu a răspuns:

Poti sa-l faci pe Mos Craciun cum intra pe horn, blocat. Sau tot pe Mos Craciun zburand cu sania cu renii lui si cu unsac in spate, iar in spate se vede luna cu mii de fulgi. Si mai am o idee o casa, un brad frumos impodobit cu cadouri sub el + pe o masa sunt fursecuri si lapte pe jumatate terminate si in fundal se vad copii cum dorm.

5 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Deseneaza animalele in zapada, peisaje nocture inzapezite...case cu fulgi acoperite happy

| smarteye a răspuns:

-fulgi de zapada
-seara de craciun cu cadourile deja pregatite la poalele bradului, cu un foc dintr-un semineu
Daca imi mai vin idei o sa iti spun!

| andrutza1231 a răspuns:

Poti face o casa cu geam si pe geam sa se vada un brad frumos impodobit si langa o soba cu un fotoliu langa ea si geamul sa para ca este inghetat

| Vandamenul a răspuns:

Omul de zapada, Fram ursul polar, Fratel urs, Poveste de craciun, Fulgi de zapada,*astept fundita*

| Piximine a răspuns:

Ai putea desena o casa cu niste colindatori si pe cer se vede mos craciun si renii sai.Bafta!