| Magdalen56 a întrebat:

Dati-mi idei desp ce as putea face cu niste sticlute vechi de parfum.

3 răspunsuri:
| Mayar a răspuns:

Ceva de genul >> http://www.wikihow.com/......Step-7.jpg
doar ca avand in vedere ca sunt mult mai mici sticlele, sa le umpli in schimb cu faina, cafea, malai, cenusa + alte prafuri fine ce pot trece prin gaura de la sticluta de parfum.

| ASMA14 a răspuns:

Sa le reciclezi! laughing

| Kiara7 a răspuns:

Poți pune acuarele idk
Sau apa și stropești animalul de companie (în caz ca ai și vrei sa îl educi)
Sau pui nasturi/agrafe de par sau de hârtie/ bijuterii mici, de ce nu? / sclipici/ oja / pietricele din acelea care se pun pe haine sau unghii