| georgi_6602 a întrebat:

Dati-mi si mie niste idei cam ce sa scrie o prietena de-a mea intr-un jurnal. Vrea sa scrie despre iubire. deci datii si ei niste idei. Funda

Răspuns Câştigător
| alexandratudor15 a răspuns:

Iti mai zic ceva ...pai despre iubire,depinde daca are sau nu un iubit,daca sufera, iubeste etc. sa-si scrie sentimentele despre X, poate spune ce crede ea despre iubire [ o definitie personala ]tate intamplariile personale legate de love.chestii de genul happy

3 răspunsuri:
| alexandratudor15 a răspuns:

Ce sa scrie in jusrnalul ei propriu? :O tot ce are pe suflet! De aceea este jurnal personal!

| kareina a răspuns:

Depinde ce contine jurnalul! Dragostea e precum focul, trebuie sa stii sa.l intretii sa nu se stinga! Ti.a placut?

| Miiiiiru a răspuns:

Daca e jurnalul ei trebuie sa isi scrie acolo toate gandurile si toate sentimentele si tot ceea ce o nelinisteste sau ii provoaca diverse sentimente. de cine ii place, si tot ceea ce se intampla cu ea. funda!