| JokKer a întrebat:

De cati bani am nevoe ca sa-mi public o carte?

3 răspunsuri:
| MariuZ a răspuns:

Depinde in cate exemplare vrei sa o publici si cum iti negociezi contractul cu o tipografie sau o editura.

soothe
| soothe a răspuns:

Sunt multe posibilitati de publicare. Sunt firme specializate care pot publica la comanda prin internet si investitia ta este minima. Depinde ce vrei.

| andreea62 a răspuns:

Depinde foarte mult de continutul cartii, de cate volume are, de marimea acesteia, si de ce nu, de tipografia unde vrei sa o faci.Mai infoarmeaza-te, cu siguranta vei gasi un raspuns adecvat intrebarii tale!