| MeGeorGiAnna a întrebat:

De ce le plac copiilor animalele?

Răspuns Câştigător
nony
| nony a răspuns:

Din acelasi motiv pentru care animalele iubesc copiii : Inocenta happy

5 răspunsuri:
| vilmaristul a răspuns:

Pentru ca,, vorbesc"pe limba lor, adica prin semne

| 20pamy a răspuns:

Pentru ca animalele simt sufletele curate ale copiilor si se poarta ca atare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Le plac ca le plac si gata. Mi-a adus hamsterul in casa o pisica desi stia foarte bine care imi era parerea despre animale de apartament.am luat pisica am iesit afara si-i spuneam;-Hai s-o luam si pe aia si pe ailanta in total trebuia sa luam vreo 5 pisici. Vroiam sa inteleg de ce facea discriminare si mi-o aducea numai pe aia in casa...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca animalele sunt amuzante, jucause, si mai tot timpul vesele asemenea copiilor.

| ANNEx33 a răspuns:

Ca nu barfesc`XD