| angelutza3 a întrebat:

-De cenu merge sa vad raspunsurile de la intrebarea mea?

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Ai rabdare. Ele apar cu o decalare de 5-10 minute. Dureaza pana se actuelizeaza datele site-ului. N-ai de ce sa-ti faci griji.

P. S. Tare frumoasa te-a facut mamica ta! N-am rezistat, ca sa nu ti-o spun. Sa fii iubita! kiss

5 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Fiindca intrebarea este prea noua!

NOname
| NOname a răspuns:

@angelutza3, ma bucur, ca ti-am fost de folos. Mersi pentru apreciere, draga! Numai bine!

| georgesur a răspuns:

Logheaza-te pe TPU folosind Google Chrome sau Mozila, o sa mearga f bine (de vina este Explorerul).

| Anonymus314 a răspuns:

Trebuie sa astepti permisiunea unu administrator

| Minks a răspuns:

Poate inca nu au fost aprobate.