| anonim_4396 a întrebat:

De unde as putea face rost de cantece pentru copii mai mari gen "Vacanta mare"? Ce am gasit erau poezii si cantece de gradinita, iar eu vrea cantecele ce se pot canta pe melodii. Va rog sa imi scrieti site-uri(cu rubrica) sau linkuri! Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| elena a răspuns:

Trilulilu - Cantece pentru copii, sunt foarte dragute, iti vei aduce aninte de copilarie.

miruna-apostol
| miruna-apostol a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa-ti achizitionezi o lucrare, ce cuprinde astfel de cantece.
Am sa-ti dau un link:
http://www.pro-librarie.ro/......ri--i14666