| anonim_4396 a întrebat:

Deci nu am nici 24 de ore pe site-ul asta si vad ca lumea ori e proasta ori proasta. Cum dracu sa intrebi de niste chestii pe care le gasesti pe goolge, si partea cea mai interesanta e ca aceeasi intrebare vine de la mai multe persoane. In loc sa citeasca ce intrebari s-au mai pus ei repede intreaba imediat ceva. Doamne incotro merge lumea asta? Acum criticati-ma ca zic eu ca nu stiu ce si nu stiu cum ca am ceva cu oamenii, dar nu am, fara suparare dar unii sunt cu capul in sac. Adica trebuie sa ai si ceva in cap sa cauti ceva.

Răspuns Câştigător
| kennyspark a răspuns:

Pai sunt cativa care iau in serios site ul asta. si se arunca repede sa caute topuri cu melodii. clipuri pe youtube. asculta fragmente ca sa isi dea seama despre ce melodie e vorba si multe alte faze gen. pentru o amarata de fundita sau pentru ca nu mai au ce naiba face acasa decat sa raspunda unor pusti de 12 ani. la intrebari tampite- e albastru cerul? e frumos numele meu? e buna zdia mea? etc... Deci lumea e aiurea total.

16 răspunsuri:
| MoNsTeR a răspuns:

Si ti se pare ca u ai fi mai "breaz" din moment cu pui intrebarea la Categorii > Arta si Cultura?! hai ba lasa-ne.nai ce scrie?! asta e un site in care ne ajutam reciproc fie cati convine sau nu. ii ajutam si pe cei inteligenti si pe cei mai putin. e adevarat le gasesti pe google. dar ori gasesti mai multe variante si nusti carei buna ori nu intelegi exact daca iti da o definitie sau ceva...si poate cineva dp site te poate lamuri:-p.si in legatura cu "aceeasi intrebare vine de la mai multe persoane". e adevarat. poate a pus km aceeasi intrebare dar poate vrea si ceva detalii in plus pe care daca lear pune intr-un raspuns la cealalta intrebare nu lear primi pentru ca intrebarea este pusa demult si nu se mai uita nimeni peste ea.sau poate intreaba de ceva lege care e posibil sa se fi schimbat de la data la care a fost pusa prima intrebare cu privire la ea. e adevarat sunt si de care ai spus u dar NU generaliza.

| karellen a răspuns:

happy cele mai haioase sunt intrebarile ilogice/fara raspuns, de felul "ma plictisesc, ce sa fac acum?" sau "credeti ca exista dumnezeu?"

| JustMusic a răspuns:

Nai nici 24 de ore dar vad ca ai vazut numai parte rea a lucrurilor

criticulephbbbbt

| Vizitiul a răspuns:

Sunt de acord cu tine, aproximativ!
Oricum, puteai sa -ti exprimi frustrarea in mod decent, fara a apela la vreo expresie vulgara.

| Iepurila a răspuns:

Oricum, categoria la care ai postat întrebarea te dă de gol. xD

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am aceeasi impresie ca si tine! Dar eu ma simt pe site-ul asta, spre deosebire de google, printre prieteni! Sesisezi diferenta?

| Derye a răspuns:

Nu stiu ce credeti voi dar eu sunt de acord cu el. Daca era un forum, as fi facut un thread de dezbatere a ideii de muuuult. Lumea intreaba tampenii de genul: cum il fac sa zica ca ii place de mine, dar fara sa stie ca e vorba de mine? Reactia mea: rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor Si mai sunt tot felul de tampenii, cati oameni atatea prostii. Sunt obisnuit, nu ma mai uimeste nimic, a devenit deja ceva banal pentru mine. Site-ul asta are un stereotip, pe care daca nu il urmezi esti exclus: la intrebari spui: dau fundita (da, daca nu ne spui, sa stii ca nu ne dam seama), iar la raspunsuri ceri "fundita". Eu personal nu am cerut NICIODATA asa ceva, si desi le'am rezolvat probleme oamenilor tot am ramas fara fundita.
Nu plang dupa asta, caci e ceva virtual. Lumea incepe sa gandeasca cu fundul, caci capul e ocupat cu altceva.

Si categoria e gresita, dar asta nu face problema mai putin importanta! Dap, e o problema, si trebuie rezolvata! De cine? Cand? Unde? Nimeni nu stie...

| NimeniAltu_9511 a răspuns:

De acord cu tine godyx numa copii de 12 ani care is "vanatori de funda"

| kytty a răspuns:

Bunahappy

in primul rand, nu poti concluziona asa.fiecare intreaba ceva. ori din motiv ca nu a gasit pe taticul google, ori ca e mai interesant sa citesti raspunsurile din partea mai multor persoane.
iar tu, fiind mai inteligent nu jignesti, ori nu mai folosesti site-ul din motiv ca e prea slab pentru tine. da, e adevart! exista intrebari asemanatoare din partea multor persoane. dar daca eu vreau sa stiu ceva, nu rascolesc prin 180. 843 intrebari sa vad daca a mai fost postata.
ca aici nu e nici un motor de cautare sa vad daca si de cate ori mai exista in baza de date intrebarea.
e un site pentru toti TPU in care se discuta zilnic teme, probleme si propuneri.
si daca tu ai nemultumiri, de ce ti-ai creeat cont? de ce inca mai frecventezi site-ul?

| kytty a răspuns:

Si app.astept sa ma votezi cu stupid, ca na.nu iti convine.ca vad ca pe amicul sebi deja l-ai monitorizatlaughing

| Irina a răspuns:

Ai dreptate.

| sbk a răspuns:

Tineretul din ziua de azi se duce de rapa...parerea mea, sa va uitati si la comm pe hi5 sau facebook

| Hombre a răspuns:

Ai poatat raspunsuri la copii si adolescenti, nici tu nu erai mai destept pe atunci. Vrei sa te etalezi pune intrebari si trecem la dezbateri. Vreau sa-ti vad muschi.

| Roby67 a răspuns:

In fiecare zi se naste cate un prost.
Tu dai dovada.

| yoo_6578 a răspuns:

Sti ce pai daca nu-ti place deloc saitul asta dc te-ai logat sau dc pui si tu intrebari nu inteleg te crezi tu cel mai mare si cel mai tare dintre toti de critici pe toti si ce daca sunt copii de 12 ani ce te deranjeaza pe tine nu este neaparat sa te uiti daca nu iti convine ce sa zic mare suparare poate si copii "de 12 ani" au ceva de spus si vreau parerile a mai multe persoane deci daca nu-ti place saitul acesta nu mai intra in el ce sa zic mare scofalaphbbbbt

| vladix a răspuns:

De ma godyx. Nu toata lumea e asa desteapta ca tine. Tu esti un om citit, pus la punct, ce sa mai. O enciclopedie si un cuibar de informatii.