| LordofCheese a întrebat:

Detin o tableta grafica si as vrea sa ma aput de "digital drawing", in special caractere pentru animatii/jocuri sau obiecte, cum ar fi masini(concepte noi), nave"on water/in space", arme de foc. Poate sa imi dea cineva un websait cu tutoriale pentru asa ceva si/sau daca exista cursuri care se fac la noi in tara si unde.

1 răspuns:
| AdrianaCammy a răspuns:

Http://idrawgirls.com/draw-anime-manga.html. Posibil sa te ajute.Eu personal nu prea ma pricep sa desenez pe tableta... :)) Poti sa alegi si alte variante sus decat anime.