| blackumafia a întrebat:

Dupa parerea voastra care credeti ca e cel mai curat oras si frumos oras din tara noastra?

11 răspunsuri:
| TheAce a răspuns:

Cel mai curat+frumos cumulat e iasiul. Cel mai frumos e evident Bucurestiul, cel mai curat e Oradea.

| Nuvăsufăr a răspuns (pentru TheAce):

Eşti din Iaşi, nu?

| TheAce a răspuns:

Nu sunt din Iasi. Si nici din Bucuresti. Dar sunt obiectiv vis a vis de locurile pe care le vizitez si in care revin de fiecare data cu placere

| Holocaust a răspuns:

Sibiu.E extraordinar din multe puncte de vedere.
Concerte multe,deci muzică bună, şi mă refer la rock, plus construcţiile de acolo care au aspect...meh.

| GusWaters a răspuns:

Strehaia(cel mai shukar) si Copsa Mica(cel mai curat)

| Eille2EtcnupD a răspuns:

Otopeni, super curat si foarte bine ingrijit. este mic, dar este langa capitala. are tot ce iti trebuie

| KiddaBăă a răspuns:

Nici unul.

| NatureSelf a răspuns:

Crysa esti foarte frumoasa fara indoieala, dar el cand intreaba de oras, cum poti zice ca moldova este cel mai frumos oras din Romania? o.O

| krysstal a răspuns:

Brasov

| CrysaCrysy a răspuns:

Eu cred ca Moldova. Asta e parerea mea. Eu nu sunt din Moldova, dar am auzit ca in Moldova este foarte frumos.

| ASDSM a răspuns:

Nu stiu...cred ca toate orase au cateva,, defecte'' si chestii de genu asta, piatra neamt e destul de frumos si brasovul si sibiul