| francissca a întrebat:

Eu fac parte dintr-un cor de 2 ani si ceva...imi place extraordinar de mult sa cant...am avut diverse concerte...am luat locul 1 pe etapa judeteana si locul 4 pe etapa internatioanala...in fiecare an am luat premiul 1 la mei fest si as vrea sa stiu daca stie cineva vreun site unde se arata coruri din diferite regiuni....va multumesc!:X

4 răspunsuri:
| elena a răspuns:

Trilulilu.

Janina
| Janina a răspuns:

Ia legatura cu Liceul de arta din Turnu Severin, au un cor foarte bun acolo. anul trecut in decembrie au fost invitati de primaria din viena sa cante acolowinking

| mami a răspuns:

Cauta pe google pagini din RO
coruri din 2009 in tara si iti deschide multe adrese pentru interesul tau

| just|breathe a răspuns:

Stiu eu un un cor... e un grup de copii de toate varstele din COnstanta.Se numeste Fantastico:D. Uite: http://www.fantastico.ro/