| zmara a întrebat:

Heeei cine stie cum se numese creionul sau pixul cu care se deseneaza dupa ce faci schita in creion...O colega a zis ca ceva... cerneala uscata.Si cand am intrebat-o pe profa de desen habar navea despre ce vorbesc.

Răspuns Câştigător
| sellingasses a răspuns:

La astea te referi? :) http://www.kadmium.com.au/pens-markers/technical-pens.html

| zmara explică (pentru sellingasses):

Cred ca da! Mersilaughing Am sa-l incerc.

| zmara explică (pentru sellingasses):

Cred ca da. mersilaughing Am sa-l incerc.

3 răspunsuri:
| MihaelaDart a răspuns:

Banuiesc ca profesoara nu a inteles cum i-ati explicat, dar din ceea ce spui tu, imi spune ca este rottring pe care-l poti folosi in grafica.