| NoName_7204 a întrebat:

Heeei TPU :**
Stie careva unde pot gasi ata de goblen in Braila?!batting eyelashes
. Dar nu vreau raspunsuri gen; aa, pe la mercerii.in piatsa.etc!
Adica as vrea sa imi ziceti pe unde vine acea mercerie.sau daca se gasesc si in piatsa mare.sau piatsa concordiei!
Msiii :*

{~ Fundaaaa ~}

3 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Chiar in statia de autobuz de la Piata Mare sunt doua magazine foarte bine aprovizionate cu chestii din astea.
Si mai e unul, in Viziru, treci de statia "Capatul lui 4" si mergi, pe dreapta...nu mai tin minte fix al catelea magazin e, dar, are in vitrina un milion de clame colorate pentru par. Inauntru, in schimb, e mercerie.

| mgtow a răspuns:

Cauta in harta din google si o sa vezi locatia exacta.

| irinnnnnaaaaaa a răspuns:

Hey. eu tot din br sunthappy.pai stii la piata mare se gasesc.deci nu intri in piata.nu stiu cum sa-ti explic.sunt mai multe magazine pe un trotar sa zic asa.stii cum fastfood.si este si un magazin numai cu ate si materiale.acolo gasesti.Nuu cred ca ai inteles. si daca mai vrei sa ma ointrebi ceva trimite-mi id tau printr-un msj.paa:*