| anonim_4396 a întrebat:

Hei TPU am neevoie de o opera care sa contina o calatorie in afara de micul print si baltagul. si daca puteti sa imi dati si un site de unde as putea citi rezumatul ar fi perfect! funda

Răspuns Câştigător
| justtrust a răspuns:

O calatorie spre centrul Pamantului
http://referat.clopotel.ro/O_calatorie_spre_centrul_Pamantului-14561.html

2 răspunsuri:
| fuzzer a răspuns:

Poti incerca un basm, e foarte simplu si continutul. Tema in fiecare basm este :calatoria.Deci poti incerca :"Fat-Frumos din Lacrima" de Mihai Eminescu.