| iInfinityDarkness a întrebat:

Hei,TPU! Am o intrebare:
As vrea sa stiu cum fac acest efect unei poze in photoshop: http://i39.tinypic.com/2vt9q85.gif

6 răspunsuri:
| SaschaM a răspuns:

Foarte interesant. Ba da, sigur se poate face in Photoshop, nu e decat un.gif dar nu-mi dau seama cum a facut sa "fuga imaginea". Cel mai bine, gaseste pe youtube o persoana din asta care se pricepe la photoshop si face tutoriale si da-i un mesaj cu intrebarea. Eu am m-ai facut gif-uri in Photoshop dar nu pot sa te ajut, sunt cam noob inca sad

Wtf, scuze pentru "m-ai", am gresit si nu reusesc sa-l editez.

| iInfinityDarkness explică:

Dau funda!

| Decebalul a răspuns:

Asta nu se poate face in Photoshop.

| iInfinityDarkness explică (pentru Decebalul):

Atunci cum pot face acel efect?

| Decebalul a răspuns (pentru iInfinityDarkness):

Sunt programe speciale pentru chestii din astea, dar eu nu stiu nici unul, imi pare rau!

| Zapkitu a răspuns:

Acesta se face in AnimePhoto. BAFTA!