| ღByByღ a întrebat:

Heii TPU:Ma doare foarte tare capuul! Va roog ce sa faac?cryingRepede

Răspuns Câştigător
| tHeAnGeLoFwOrLd a răspuns:

Roaga pe mama ta sa puna pe o esarfa sau pe un material un cartof da-ti pe razatoare si stropit cu cateva picaturi de otet apoi sa ti-l puna la gat si sa stai cu el la gat toata noaptea.Tratament din mosi stramosi!

10 răspunsuri:
| Ramona1 a răspuns:

Ia un paracetamol.E la indemana oricui si sigur ai prin casa.

| LondoneseCat a răspuns:

Ia un algocalmin sau un antinevralgic si pune-te in pat,chiar daca nu adormi, stai cu ochii inchisi si o sa iti treaca, o sa vezihappy funda?:*

| furios4you a răspuns:

Algocalmin, paduden sau nurofen. daca nu merge, imbata-te si culca-te. o sa te doara abia maine. maine dimineata papi niste castraveti cu lamaie si gatabig grin

| MatsuKeruGirl a răspuns:

Poti sa te relaxezi( poti asculta muzica ta preferata) si sa-ti masezi usor tamplele sau poti lua un paracetamol.o seara placuta!

| Hirako a răspuns:

Cu otet? Voi ganditi? rolling on the floor Calculatorul? Nu are nicio legatura.Ia algocalmin, daca tot nu iti trece si te doare frecvent du-te la un doctor.

| yoelidutza a răspuns:

Cea mai buna si mai eficienta ii aspirina saracului.

| FetitzaDulce a răspuns:

Sa inchizi calculatorulwinking

| AdelaEmma92 a răspuns:

Ia o aspirina sau Tador sau Nurofen Forte! Poate iti trece!

| N0name_7792 a răspuns:

Un paracetamol, antinevralgic sau paduden poate te ia vreo raceala

| mougly a răspuns:

Ia o pastilutza,sau iesi afara la aer, sau punete in pat sa te odihnesti si daca nu merge niciuna dintre aceste variante mergi la medic, sa treaca trebuie sa stai minim jumate de ora in pat sau afara la aer