| blondinalaura a întrebat:

Helpp! Fundalove struck ajutati-ma va rog puppy dog eyes am miercuri miss si mister cu tema inger si demon. La una dintre probe trebuie sa fac o confruntare in care trebuie sa ne convingem unul pe altul sa treaca de partea binelui sau a raului. Confruntarea trebuie sa fie pantomima. Dati-mi va rog idei si melodii. Multumesc.

1 răspuns:
| TomaSorinel1974 a răspuns:

Pai ia melodii mai infricosatoare ori de la filme horror ori cum e melodia scoala gazda din patut de alexandra stratan da cauta florile dalbe tot de ea sa scrii daca vrei sa nu te complici si vezi ca pe fundal e o melodie putin infricosatoare vezi tu sa daca esti inger cauta melodii cu instrument harpa iti da seama sau din telenovele vesele sau cauta melodii pe negativ funda
ps sunt fata si sunt clasa a cincea asa daca nu e buna sti de ce si am intrebat funda ca nu stiu la ce folosete bay bay