| petruta a întrebat:

Hey buna. AM si eu o problema. Deci mie imi place de un baiat care chiar nu il cunosc, aa venit decat o singura data in orasul meu, si l-am cautat pe o retea de socializare si l-am gasit cu ajutorul varului lui. Si as vrea sa ma bag in seama cu el dar nu stiu, cum.As vrea ca voi sa imi dati niste sugestii.

12 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spune-i ca iti place sa te culci cu necunoscuti. Sigur ii vei trezi interesul, presupunand ca nu esti foarte urata.

| petruta explică (pentru anonim_4396):

hee heelaughinglaughing Am 15 ani cum sa ma culc cu necunoscuti laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru petruta):

Iubirea, speranta si sexul cu necunoscuti nu tin cont de varsta!

| Xtadelo a răspuns (pentru anonim_4396):

S-o crezi tu!

| petruta explică (pentru anonim_4396):

Nu eu nu sunt de acord cu tine.

| anonim_4396 a răspuns (pentru petruta):

Cand vei fi o sa fie prea tarziu...

| ÐÿÅ a răspuns:

Intra pur si simplu in vorba cu el!

| cflorin11 a răspuns:

Buna. bagate in seama cu el si daca merge fenta invita-l undeva. ceva de genu hai cu mine pe la tine

| ConnieMeowღ a răspuns:

Deci eu as zice sa te imprietenesti cu el pe facebook, de exemplu saluta-l si daca te intreaba cine esti (tipic laughing ) ii spui ca din greseala i-ai scris lui, dar by the way... (si incepi sa te introduci)
Incearca sa conctruiesti o prietenie, nu te grabi! happy

| luci12nf a răspuns:

Ii zici asa:
Hey, salut, ce mai faci?
Si apoi dupa ce zice bine si alte chesti poti sa ii spui ca il placi ca nu ai nimic de pierdut daca e din alt oras...

| Railly a răspuns:

Pai...poti sa il saluti gen( buna) dar ai grija nu fi prea obsedata de el! Apoi daca te va baga in seama... afla cat mai multe despre el (in special daca are iubita) apoi prietenia poate avansa. Il poti saluta cu: hei; ce mai faci; salut; buna; care-i treaba?;

| AnonimaD134 a răspuns:

Crede.ma! Si mie mi s-a intamplat la fel. Cand il mai vezi, incepe sa.i zici si tu 'buna' si poate asa va imprieteniti. Poti sa-l intrebi cum il cheama, daca vrea sa fiti prieteni...si asa poate tineti legatura! Intreaba-l ne numarul lui de telefon...

Si mie mi s.a intamplat la fel ca si tie! In fine, eu il vedeam mai des pe acel baiat...pana l-am gasit si pe facebook, am stat de vorba cu el...i.am zis sa ne intalnim ca sa ne cunoastem mai bine, am avut o relatie cu el timp de 2 saptamani si acum suntem prieteni!