| red15girl a întrebat:

Hey! Care marime este cea mai mica? S, L sau M?
Multumeeeeesc!

Răspuns Câştigător
andreia67
| andreia67 a răspuns:

XS = eXtra Small = foarte mica
S = Small = mica
M = Medium = medie
L = Large = mare
XL = eXtra Large = mai mare
XXL = si mai mare
XXXL = foarte mare
Corespondenta cu marimile numerice o gasesti in tabele, exista pe net si pe unele siteuri/magazine online si difera, mai mult sau mai putin, de la producator la producator si de la tara la tara.

7 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Dintre cele enumerate de tine, S e cea mai mică măsură, urmată de M, apoi de L.

| MalleusMaleficarum a răspuns:

Mărimile sunt XS, S, M, L, XL, XXL şi XXXL.
XS-ul (eXtra Small) e cea mai mică mărime, după continuându-se în şir crescător.

| DaNyHoOp3r2013 a răspuns:

XS = eXtra Small = foarte mica
S = Small = mica
M = Medium = medie
L = Large = mare
XL = eXtra Large = mai mare
XXL = si mai mare
XXXL = foarte mare
Corespondenta cu marimile numerice o gasesti in tabele, exista pe net si pe unele siteuri/magazine online si difera, mai mult sau mai putin, de la producator la producator si de la tara la tara.

| danishor a răspuns:

XS S M L XL deci daca e sa alegi din alea pe care le-ai enumerat tu S e cel mai mic.

| 21Ratio a răspuns:

S.

| ALEXA981 a răspuns:

S de la small

| puigunoier a răspuns:

XXX filme porno pentru copii (adulti)