| XanderLightBow a întrebat:

Hey caut pe cineva care este la liceul Nicolae Tonitza din capitala. Vreau să îmi fac prieteni de pe acum in arta, ca vreau şi eu să merg acolo. Sunt curios de o descriere mai in detalii a liceului şi de specializările lui.

https://www.facebook.com/alexandruionutstanescu?ref=tn_t nmn - date contact.

2 răspunsuri:
| VERSGAGA a răspuns:

Hello!
Daca vrei sa iti faci prieteni in Tonita, cel mai bine ii cauti pe facebook. Aici nu cred ca o sa ai mare succes.

| AviWolfStudios a răspuns:

Buna! Si eu vreau sa intru in tonitza.Am o pila in liceu si fac niste cursuri cu un cuplu care a fost acolo.Am incercat sa-ti dau add pe facebook, dar n-a mers.
Daca vrei sa vorbim (sau sa ma ajuti si pe mine cu cate ceva despre liceu, in caz ca esti deja a9a) ma cauti pe facebook.Sunt Avy Av.