| Anonim134 a întrebat:

Hey cum pot sa'mi schimb culoarea scrisului de pe hi5?[help]

Răspuns Câştigător
| xxCupcakExx a răspuns:

Pai... dai acolo la modifica aspectul si in coltul din dreapta, sus ai o "chestie"laughingunde scrie creeaza un aspect/aspecte create de mine.Si dai la creeaza un aspect.Si acolo ai 3 sectiuni. Te duci la prima si jos ai acolo scris si scrii in engleza ce culoare vrei sa aiba scrisul. Poti sa uploadezi si o poza ca sa ai hi5 personalizatsmug
Fundita?puppy dog eyes

7 răspunsuri:
| Gândac a răspuns:

Buna. Iti recomand un site foarte util pentru hi5 ->http://welcome.haipa.ro/
Acolo gasesti niste generatoare unde iti alegi culoarea si copiezi codul in paagina unde vrei sa scrii colorat.

Sau poti procedat astfel:
Comentarii cu scris colorat se pot da numai la profilele care nu au un cod in care este presetata culoarea textului din comentarii, scriind http://welcome.haipa.ro/hi5/unelte-de-scris-pe-hi5/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai simplu: < strong> ca scrisul sa fie ingrosat < strike> ca scrisul sa fie taiat sh < font color=red> (de exemplu) dar poti sa pui orice alta culoare p. s. poti sa le scrii pe toate 3 sh scrisul commului o sa fie ingrosat taiat sh colorat. dar trebuie sa scrii chestiile alea si la inceputul si la sf commului.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hey buna!
mda si eu am incercat sa schimb culoarea textului si a linkurilor pe hi5, am incercat in toate felurile dar nu am reusit
cand scriu in prima sectiune la modifica culoarea textului nu se intampla absolut nimic am scris si in romana si in engleza culorile
dar degeaba tot nu am reusit sa le schimbsad
cine imi poate spone sh mie cum sa le schimb pls plsbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este fff simplu
www.ecursuri.ro
te va ajuta:P

| Rihanna a răspuns:

Http://letmewrite.hi5profilegenerator.com/ -foloseste generatorul acesta. dupa ce ai scris textul apesi "preview". copii codul si il lipesti unde vrei tu. succes

| NuConteaza_3642 a răspuns:

Intra pe http://welcome.haipa.ro/hi5/unelte-de-scris-pe-hi5/
si ai sa gasesti toate informatiile!