| secretsisecret a întrebat:

Hey TPU.Am nevoie de oi idee pentru a construi ceva de ex:Scoala, Spital de astea. Pt ca este un concurs si trebuie sa construiesti ceva si vreau sa nu mai faca nimeni nu chiar nimeni numai ca vreau ideei. cel mai bun raspuns PRIMESTE FUNDA!

3 răspunsuri:
| antonG a răspuns:

Nu inteleg ce fel de prezentare trebuie pentru proiectul tau. Desene? Macheta? Ce fel de concurs este? Care e cerinta, mai exact? Cand este? Da-mi mai multe detalii.

| secretsisecret explică:

Nu de genul asta ceva care poate fi facut mai simplu stii nu trebuie sa fac o macheta e ca un jos si acxolo trebuie sa faci cat mai realist ceva stii si trebuie sa ai ce iti trebuie...

| FoarteLetargic a răspuns:

Colosseumulwinking
Funda?happy