| IubesteEa a întrebat:

am o intrebare vreau date despre starchild tot despre el ce zodie e? unde s-a nascut? etc...cati ani are?

8 răspunsuri:
| xCatastrophe a răspuns:

Poi are 25 de ani si este de origine din slatina dar locuieste in Bucuresti este nascut pe 6 mai si este zodia...ma rog asta am uitatat`o cam atat stiu

| rapp2020 a răspuns:

Dar ce ii asta cantaret sau ce?
da numele intreg

| rapp2020 a răspuns:

Ba vezi ca eu nu am inceput sa te jignesc ca de ma apuc
laughing))

| gigel68 a răspuns:

laughing te-a refuzat maximilian? vezi ca astia nu au bani cum vezi in videoclipuri... sunt la fel de saraci ca mine...

| Hohenheim a răspuns:

@rapp2020 Da ma, e un rapper cu un craniu deformat. Asculta si tu ca e misto straight face. Google it.

| Hohenheim a răspuns:

@alexeyndra Credeam ca te referi la craniul deformat pe nume "Starchild" straight face. My bad.
Oricum, e mult mai interesant craniul decat cantaretul. laughing

| Korni a răspuns:

Www.nobrain.dk cred ca aici gastesti ce cauti